SLUŽBY         FOTOGALERIE         CENÍK         SALON         KONTAKT         OBJEDNÁVKA         REFERENCE                 
REFERENCE

Dopis spokojené zákaznice


Vážená paní,

poděkovat musím naopak já. Bylo to pro mne opravdu velmi příjemně strávené dopoledne. Byla jsem se vším naprosto spokojená a nemohu si vůbec na nic stěžovat. Zcela naopak! Myslím si, že mi Petra hodně dobře "sedla" a že jsme si v některých věcech hodně podobné. Perfektně se o mě celou dobu starala a dokázala za mě spoustu věcí rozhodnout a výborně poradit. Nemám moc kvalitní vlasy a tak také vím, že není jednoduché je umět ostříhat a učesat. Bylo to poprvé v mém životě, kdy jsem přišla domů a nemusela se celá zase přečesat, protože mi to kadeřnice zase neudělala tak, jak jsem si představovala! Zkoušela jsem již nejrůznější kadeřnické salóny a kadeřnice a opravdu není lehké narazit na výbornou kadeřnici...bohužel. Já měla to štěstí, že jsem ji u Vás našla a určitě se budu k Petře velice ráda vracet neboť už rozhodně experimentovat nebudu.

Také Vaše podpora, pomoc a poradenství ohledně denního líčení mě hodně nadchlo. Hodně se mi líbil velice příjemný a osobitý přístup celého týmu, řekla bych téměř na přátelské úrovni i když jsme se vlastně viděli všichni poprvé. Všem doma i mým kamarádkám se proměna velice líbila. Nejvíce asi mému manželovi a dceři, kteří byli naprosto nadšeni. Moc Vám všem ještě jednou děkuji a určitě se ráda budu vracet! Naštěstí není Praha od Plzně zase tak daleko a rozhodně to za to stojí. Mě tedy určitě ano. Děkuji též za zaslané fotky a přeji Vám hodně pracovních i osobních úspěchů!

S pozdravem,
spokojená zákaznice Renata

Kadeřnický Salon Les Boucles :: Bělohorská 1427/100 :: Praha 6 - Břevnov :: Telefon: +420 605 998 298 :: bouclesseznam.cz :: www.boucles.cz